Bakalářské obory

Předškolní pedagogika

Vážení zájemci o studium předškolní pedagogiky,

jak jste si jistě všimli, informace o studiu tohoto našeho tradičního bakalářského oboru jsme na naše nové webové stránky oproti těm minulým zatím neumístili.

Důvod spočívá v polské legislativě - v souvislosti se změnou polského zákona o vysokých školách se již pro příští akademický rok mění studium předškolní pedagogiky z tříletého bakalářského na pětileté magisterské. V této souvislosti musí všechny polské vysoké školy (zahraniční fakulty polských vysokých škol nevyjímaje) požádat a získat pro tento obor nové akreditace, což platí samozřejmě i pro naši fakultu. Již jsme tak učinili. Pokud Vysoká škola Humanitas, Fakulta společenských studií ve Vsetíně, obdrží tuto akreditaci do začátku akademického roku 2019/2020, budeme moci Vám toto studium na naší fakultě nabídnout. Nemáme ovšem možnost jakkoli délku akreditačního procesu ovlivnit, a tak musíme čekat na rozhodnutí polského ministerstva školství, stejně jako ostatní vysoké školy. Přesto bychom i do doby, než bude akreditace udělena, chtěli znát potencionální zájem uchazečů o studium - máte-li o ně zájem, kontaktujte prosím děkanát fakulty (písemně, e-mailem nebo telefonicky). Přes program STAG přihlášky zasílat možné není, obor navedeme až v případě, když obdržíme akreditaci a bude možné zahájit výuku. Všechny novinky budeme samozřejmě ihned zveřejňovat na našich webových stránkách.

 
Forma, typ a délka studia
Průběh studia
Seznam předmětů
Diplomová zkouška
 

V akademickém roce 2019/2020 nebude tento obor otevřen v bakalářském typu kombinované ("dálkové") formy studia. Současné studium je tříleté. 
Výuka probíhá výhradně o víkendech, vždy po oba dny dle rozvhu (cca od 9-10 hod do 17 - 18 hod).

 
KONTAKT

Ing. Marta Grigorovová

vedoucí děkanátu a studijního oddělení
Telefon:  +420 733 120 084
Email:  grigorovova.marta@huni.cz

Lucie Vrchovská

Ekonom, účetní
Telefon: +420 739 775 611
E-mail: vrchovska.lucie@huni.cz

 

Soňa Šnevajsová

Vedoucí studijního oddělení ( přijímací řízení, organizace konzultací )
Telefon: +420 605 292 877
Email:   snevajsova.sona@huni.cz

Bc. Zuzana Šimarová

Administrativní pracovnice ( školné, potvrzení o studiu )
Telefon: +420 603 560 280
Email:   simarova.zuzana@huni.cz

ADRESA

Smetanova 266
755 01 Vsetín
Česká republika

NAPIŠTE NÁM

 
 
 

code
 
 

Copyright © 2018 huni.cz  |  Office365